Nechajte si poradiť vašimi ušami

Ochrana osobných údajov     © 2024 Zalan Schuster

ZS Acoustics

Policové reproduktory:

Sonus faber Guarneri Memento
 

Exkluzívne policové reprosústavy, vyhotovené z ručne vyberaného masívneho dreva, anti-rezonančná konštrukcia ozvučnice.


Legendárna talianska značka, založená v roku 1979. Od začiatku vyrába iba nekompromisné výrobky v niekoľkých cenových hladinách. Fenomenálny úspech je dôsledkom extrémnej dokonalosti, ktorá z každého výrobku Sonus Faber robí umelecké dielo.


Majstrovská úprava masívneho dreva v dokonalej harmónii s pravou kožou, dáva reprosústavám Sonus Faber úplne originálny vzhľad. V okolí mesta Arcugnano sa spracováva koža pre celý svet. Tradíciu tu má tiež precízne spracovanie dreva pre výrobu luxusného nábytku. Výnimočné skúsenosti a remeselná zručnosť miestnych obyvateľov sa tu dedí z generácie na generáciu už niekoľko storočí. Ušľachtilý i vzácny pôvod Made in Italy je zárukou špičkovej ručnej práce a trvalej hodnoty.


Sonus Faber nemá v podstate priamu konkurenciu. O to viac je v hľadáčiku mnohých plagiátorov. Rok 2007 prináša so zmenou vlastníka svieži vietor do vývoja a výskumu u Sonus Faber. Obrovské investície generujú značke vynikajúce výsledky. Na trh sú uvádzané modifikované aj úplne nové kolekcie výrobkov. Sonus Faber priniesli svetu obrovské kvantum inovácií v technike a dizajne reprosústav. Ten je už roky považovaný za etalón. Dokonalá estetika v harmónii s najlepšou technológiou meničov neustále útočia na zmysly náročných audiofilov aj estétov. Len málo dnešných výrobkov Vás núti k dotyku tak intenzívne, ako tieto sexy reprosústavy.


Architekti ich radi vidia v najnáročnejších interiéroch, aspoň ako solitéry. Pozitívna energia sálajúca z repro-sústav je povznášajúca. Veľmi príjemne sa s nimi býva. Aj napriek všetkej modernej technológií zostal značke husliarsky duch. A to svet vie oceniť


Objednať sa na posluch


záruka: 2 rokov


8900 € / pár  Cena verzie: červené husle vysoký lesk


Technické špecifikácie:

25 mm výškový reproduktor ultra dynamik.

15 cm basový reproduktor ultra dynamik.

Nízko rezonančná tlmená ozvučnica, ručne vybrané masívne javorové drevo.

Citlivosť 88 dB (2,83 V/1 m).

IEC príkon 150 W.

Impedancia 4 Ohm.

Frekvenčná krivka 39 Hz – 30 kHz (± 3 dB).      

Typ ozvučnice 2 pásma + zadný basreflex.

Umiestnenie: stojan.

Deliaca frekvencia 2500 Hz.

Hmotnosť 43.7 kg spolu so stojanom.

Rozmery (H x W x D)      1230 x 300 x 480 mm.


Test:

Stereoplay Deutschland

Absolute Spitzenklasse

zvuk: 57 bodov

celkovo: 76 bodov

testované: 2/2009