Nechajte si poradiť vašimi ušami

Ochrana osobných údajov     © 2021 Zalan Schuster

ZS Acoustics

Stĺpové reproduktory:

Dynaudio Contour S 3.4
 

Dynaudio Contour S 3.4 prináša prirodzený a vyvážený zvuk. Ozvučnica je na určitých miestach vystužená krížovými profilmi, čím sa redukujú nechcené vibrácie. Vnútri sú steny tlmené špeciálnym tlmiacim materiálom, ktorý absorbuje aj tie najmenšie rezonancie.


Povrch ozvučnice tvorí jemne leštená drevená dyha. Podstavec, odvodený z radu Confidence, tvorí štýlový a pevný základ. Sústavu je jednoduché vyrovnať nastaviteľnými hrotmi, ktoré sú v podstavci zabudované.


Výhybka leží v malom bloku medzi podstavcom a ozvučnicou, čím je chránená pred nechcenými vibráciami a rezonanciami. Táto poloha umožňuje tiež použiť čo najkratšie spojenie s pozlátenými WTB svorkami.


V Contour S 3.4 je použitý výškový reproduktor Esotec, ktorý disponuje systémom dvoch magnetov, čo umožňuje manipulovať s extrémnymi výkonmi a precízne ovládanie reproduktora. Lesklý povrch dutiny reproduktora je známkou jemného vyladenia: hodvábna tkanina je precízne vypnutá, nenájdeme v nej, ako v iných materiáloch, žiadne vady a uzlíky. Tým je možné reprodukovať aj frekvencie nad 20 kHz. Dva MSP stredobasové reproduktory obstarávajú reprodukciu nižších frekvencií. Kombinujú veľkú plochu povrchu so silou dvoch reproduktorov a preto zvuk, ktorý prinášajú, je precízny a presný.


Objednať sa na posluch


záruka: 5 rokov


5000 € / pár       Cena verzie: dyha čierny jaseň, javor, orech, palisander

5400 € / pár       Cena verzie: čierny, biely lesklý lak, prírodná dyha s transparentým lesklým lakomTechnické špecifikácie:

28mm výškový reproduktor Esotar-Magnetic fluid.

2 basové reproduktory, 17cm MSP každý s 75mm hliníkovou cievkou pre hlboké a presné basy od 32Hz.

Nový kôš z tlakovo liateho hliníka koncipovaný pre väčšiu tuhosť a nižšiu rezonanciu.

Kmitacia cievka navinutá hliníkovým drôtom (šesťuholníkového prierezu) na novom Black Kapton ® Former pre zvýšenú zaťažiteľnosť.

Výhybka 1.rádu so strmosťou 6 dB / oct pre úplne lineárnu fázovú odozvu, ktorá tiež obsahuje fázové kompenzácie, je zostavená z komponentov najvyššej kvality pre absolútnu neutralitu zvuku.

Citlivosť 86 dB (2,83 V/1 m).

IEC príkon 270 W.

Impedancia 4 Ohm.

Frekvenčná krivka 35 Hz – 25 kHz (± 3 dB).      

Typ ozvučnice 2 pásma + zadný basreflex.

Deliaca frekvencia: 2000 Hz.

Rozmery (W x H x D)      357 x 1226 x 366 mm.

Hhmotnosť 33.3 kg.


Stiahnite si manuál


Test:

Stereo Deutschland

zvuk: 78 %

pomer cen/výkon: ****

testované: 09/2004