Nechajte si poradiť vašimi ušami

Ochrana osobných údajov     © 2024 Zalan Schuster

ZS Acoustics

CD, DVD, Blue-ray prehrávače:

NAD C 568


NAD C 568 je Hifi CD prehrávač s novou modernou architektúrou, vyberanými audiofilskými komponentami, spoľahlivou a tichou mechanikou a výrazne vylepšeným zvukom. Je optimálnym partnerom k zosilňovaču NAD C 368. CD prehrávač môže byť tiež použitý k inému Hifi audio systému pre zvýšenie kvality zvuku.

V prehrávači NAD C 568 sú použité špičkové operačné zosilňovače LM4562, prevzaté zo série NAD Masters a nový D/A prevodník Wolfson WM8741 so vzorkovaním 24-bit/192kHz, z ktorého je analógový signál vyvedený prostredníctvom RCA pozlátených konektorov. Charakter zvuku si môže poslucháč individuálne nastaviť prepínaním filtra v piatich úrovniach.

CD prehrávač NAD C 568 má dva digitálne výstupy, prostredníctvom ktorých môže byť priamo pripojený k zosilňovaču s integrovaným D/A prevodníkom, napríklad NAD C 388, NAD C 368 alebo NAD C 338. Koaxiálny digitálny výstup je galvanicky izolovaný od samotného prevodníka a má presne nastavenú výstupnú impedanciu 75 Ohm. Tento je doplnený optickým digitálnym výstupom. USB port na prednom paneli slúži pre pripojenie pamäťových médií a prehrávanie hudby vo formátoch MP3 a WMA.

Sieťový zdroj s toroidným transformátorom samostatne napája analógovú a digitálnu sekciu prehrávača pre elimináciu nežiadúcich interferencií.

CD prehrávač NAD C568 má na masívnom prednom paneli prehľadný biely fluorescenčný displej s podporou CD textu. Súčasťou dodávky je diaľkový ovládač.


779 €    Cena verzie: grafit, titán


Objednať sa na posluch


záruka: 2 roky


Stiahnite si brožúrul


Stiahnite si manuálNAD_C565BEE Remote.jpg