Nechajte si poradiť vašimi ušami

Ochrana osobných údajov     © 2024 Zalan Schuster

ZS Acoustics

Subwoofery, centrálne reproduktory:

Dynaudio Focus 200 C


Film je z veľkej miery závislý na živom zvuku, ktorý uvoľní emócie a vtiahne divákov do diania na plátne. Často je viac ako 75 percent viackanálového zvukového sprievodu filmu smerovaných práve do stredného kanálu. Keďže reprosústava pre stredný kanál plní kľúčovú úlohu, musí byť úplne neutrálna a znieť prirodzene. Aby bolo možné dosiahnuť takúto autentickú zvukovú rovnováhu, technológia meničov strednej reprosústavy Focus 200 C sa riadi tými istými vysokými štandardmi, ktoré boli použité u ostatných stĺpových a policových reprosústav série Focus.

Použité sú dva párované 15 cm hlboko-tónové meniče s technológiou Esotec+, ktoré majú optimalizované systémy s dvojitým magnetom, ľahké hliníkové cievky s kužeľovou MSP membránou uloženou v tuhých liatych košoch s nízkou turbulenciou vzduchu. Tieto Dynaudio

technológie zaručujú vysokú výkonovú zaťažiteľnosť a zvuk bez parazitných sfarbení. Tiež to umožňuje realisticky otvorenú reprodukciu vokálov, čo je pre strednú reprosústavu nevyhnutné.

Pre reprodukciu vysokých kmitočtov je použitý renomovaný vysokotónový reproduktor Esotec+. Celkový charakter zvuku je dokonale vyvážený s výbornou reprodukciou jemných detailov a komplexných zvukových efektov. Vďaka magnetickému tieneniu je možné túto reprosústavu pre stredný kanál umiestniť ako zvyčajne do tesnej blízkosti video monitora.


Objednať sa na posluch


záruka: 5 rokov


960 €       Cena verzie: dyha javor, dyha čerešňa, dyha jaseň


Technické špecifikácie:

28 mm výškový reproduktor.

Dual 15 cm stredobasové reproduktory s MSP membránami (magnéziovo-silikátového polyméru)

Extrémne ľahké hliníkové cievky.

Pevné koše reproduktoru z liatého hliníku.

Fázovo vyrovnaná dvojpásmová výhybka.

Citlivosť 87 dB (2,83 V/1 m).

IEC príkon 250 W.

Impedancia 4 Ohm.

Frekvenčná krivka 38 Hz – 25 kHz (± 3 dB).      

Snímateľný látkový predný kryt.

Hmotnosť: 12,7 kg.

Rozmery (W x H x D)      640 x 173 x 285 mm.


Stiahnite si brožúru


Na obrázku je Focus 200 C spolu so stojanom Center Base, ktorý je možné dokúpiť za 110 €.