Nechajte si poradiť vašimi ušami

Ochrana osobných údajov     © 2024 Zalan Schuster

ZS Acoustics

Sieťová filtrácia, pračky

Audioquest PowerQuest 3

audiofilská rozvodná lišta, sieťový filter, prepäťová ochrana


Audioquest PowerQuest 3 prináša lepší audiovizuálny zážitok i spoľahlivú ochranu vášho systému

Audioquest PowerQuest 3 je vysoko kvalitný sieťový filter, ktorý zaisťuje absolútne stabilné napájanie bez rušenia pre domáce AV systémy. S čistým napájaním dosiahnete dokonalé "čierne" pozadie a neprídete tak o najjemnejšie detaily. Váš domáci systém bude znieť oveľa lepšie.


PowerQuest 3 je veľmi zaujímavé riešenie pre náročných milovníkov hudby a domáceho kina. S týmto zariadením môžete optimalizovať celý systém naraz – vrátane AV komponentov – a za cenu, ktorú si môžu dovoliť každý.


Čistá elektrina = čistý zvuk

PowerQuest 3 prináša rad pokročilých riešení Audioquest, ktorá čistí váš zdroj napájania od vysokofrekvenčného (RF) a nízkofrekvenčného rušenia (brumu a ďalších problémov siete).


Audioquest PowerQuest 3 filtruje rušenie signálu pre audio i video prehrávača, zobrazovače aj ďalšie časti reťazca. Dve z ôsmich zásuviek nie sú filtrované a umožňujú pripojenie vysoko výkonných komponentov (zosilňovačov, subwooferov alebo aktívnych reproduktorov bez aktuálnej kompresie). Čerešničkou na torte sú sieťové vstupné a výstupné konektory RJ45 a štyri vysokorýchlostné nabíjacie porty USB, cez ktoré môžete rýchlo nabíjať váš mobilný telefón, tablet, reproduktor Bluetooth, slúchadlá a ďalšie.


Ponúka:


Pripojenie pre 8 zariadení vrátane dvoch zásuviek pre zariadenia s vysokým odberom (výkonové zosilňovače atď.)

Efektívne filtrovanie všetkých foriem vyžarovaného elektromagnetického rušenia a brumu

Izoluje všetky pripojené zariadenia proti internému rušeniu

Chráni celý systém pred aktuálnymi špičkami a prepätím, vrátane blesku

4 x vysokorýchlostné nabíjacie USB

Technické detaily PowerQuest 3:


220 V AC filter

Výstupy pre celkom 8 zariadení (pripojenie Schuko): 2 x 4K / 8K video optimalizované napájanie cez lineárny filter v diferenciálnom režime s ďalšou technológiou pre potlačenie šumu a maximalizáciu výkonu pripojeného televízora, 2 x zásuvka pre zariadenia s vysokým odberom prúdu (max.10 A ), 4 x zásuvka s ultralineárním filtrom (max. 3 A)

Ďalšie pripojenie: sieťový vstup / výstup (RJ45), 4 x vysokorýchlostné pripojenie USB s nabíjaním (4,8 A, 2 hore, 2 na boku)

Maximálna vstupná kapacita (spolu): 16 A (max. 3680 W)

Bezstratová nedeštruktívne elektronická ochrana proti preťaženiu a prepätiu, vrátane blesku (max. 6000 V / 3000 A) s reakčnou dobou 0,25 s

Spotreba energie v pohotovostnom režime: <0,5 W

mechanický spínač

Dĺžka prívodného vodiča 2,1 m

Rozmery PowerQuest 3: 39,3 x 18,8 x 8 cm (Š x V x H)

Hmotnosť: 2,5 kg


349,-   € /ks    


záruka: 2 roky


Prečítajte si recenziu


powerquest-3-eu.png