Nechajte si poradiť vašimi ušami

Ochrana osobných údajov     © 2024 Zalan Schuster

ZS Acoustics

Dodaj zvuku život!

Na celom svete sú inštalované tisíce akustických panelov, basových absorpčných panelov a difúzerov od firmy GIK Acoustics, ktoré sú vyrobené v Spojených štátoch a vo Veľkej Británii. To svedčí o tom, že, že GIK Acoustics je prvá voľba pre nahrávacie štúdiá, posluchové miestnosti, domáce kiná, kostoly a pre živé posluchárne. GIK Acoustics poskytuje nielen široký výber produktov najvyššej kvality za prijatelnú cenu, ale aj profesionálny návrh na dosiahnutie kvalitného zvukového priestoru.

GIK Akustické panely sú testované a certifikované špičkovým pracoviskom akustických meraní Riverbank Acoustical Laboratories.

Ani si neuvedujeme, aký veľký vplyv na reprodukciu zvuku má miestnosť, v ktorej počúvame hudbu. Na vnem zvuku má väčší vplyv akustika miestnosti, ako reprodukčná sústava danej kategorie. Z bežného života máme skúsenosť, že v kúpeľni máme neprirodzene hlbší, plnší a silnejší hlas, než napríklad vonku na lúke. Miestnosť, v ktorej počúvame hudbu skresľuje zvuk, zmení jeho zafarbenie.

V miestnosti vznikajú odrazy a stojaté vlnenie, ktoré rušia a znehodnotia zážitok z počúvanej hudby.

Hovorený alebo spievaný text sa stane menej zrozumiteľným.

Ako sa dá miestnosť upraviť, aby neovplyvnila autentický zvuk? Je rozšírená mylná predstava, že nábytok, koberec a závesy na stenu vyriešia akustiku miestnosti.

Skutočným riešením je nainštalovať do miestnosti GIK Acoustics panely a difúzery. GIK Acoustics panely rovnomerne a vyvážene pohltia vysoké, stredné a hlboké tóny, zamedzia odrazy a zmiernia tým akustické skresľovanie miestnosti. Preto patrí GIK Acoustics k prvej voľbe medzi akustickými panelmi. GIK Acoustics panely sú testované a certifikované špičkovým pracoviskom akustických meraní Riverbank Acoustical Laboratories, ktoré je prestížnym pojmom vo svete v tejto oblasti.

Výhodou používania GIK Acoustics panelov je, že nevytvárajú takzvanú "mŕtvu" miestnosť, v ktorej stratíme vysoké tóny a priestorovosť, ako u niektorých iných štandardných akustických produktov, hlavne z penových materiálov.

Panely sa dajú pripevniť na stenu alebo na strop, ale sú aj verzie na stojanoch, ktoré sa dajú po počúvaní odložiť. Sú pekné, sú v rôzných farbách a dokonca sa dajú objednať


Akustika miestnosti GIK Acoustics

s potlačou fotografie, alebo umeleckým dielom, tak môžu perfektne zapadať do interiéru a skrášliť ho.

GIK Acoustics mám v ponuke za najnižšiu cenu ako je možné, za "továreňskú" cenu. Ceny dostanem od GIK Acoustics UK.


Pri objednávke nad cca. 500,- Eur +DPH je poštovné zadarmo a dostanete tovar na adresu, kde máte posluchovňu. Pred kúpou poskytujem poradenstvo, aby bolo zaistené, že budú správne vybrané produkty a budú správne umiestnené v posluchovni.

Pozývam Vás na posluchové testy a na zážitok z autentickej živej hudby.


Zalán Schuster

Acoustic Professional


Pre GIK Acoustics navrhujem akustické úpravy pre celú Európu.

Daľšie info, showroom, diagnostika, návrh akustickej úpravy miestnosti, objednávky panelov a posluchové testy:


ZS Acoustics

Mierová 85

821 05 Bratislava

Tel.: +421 905 616 440

www.zs-acoustics.com

www.gikacoustics.co.uk

www.facebook.com/ZalanSchusterAcoustics

Studio ceiling preview.jpg