Nechajte si poradiť vašimi ušami

Ochrana osobných údajov     © 2024 Zalan Schuster

ZS Acoustics

GIK Acoustics Soffit Trap

Ak chcete čo najviac eliminovať odrazy nízkej frekvencie a zachovať profesionálny vzhľad, odporúčame Vám pascu basov GIK Acoustics Soffit Trap.

Pasca basov Soffit bola testovaná v prestížnom zvukovom laboratóriu: Riverbank Acoustical Laboratory, ako všetky pasce basov GIK Acoustics, a vykazovala skutočné efekty na frekvencii 50Hz a nižšie. Od 50Hz do 100Hz je o viac ako 50% účinnejšia dokonca ako naša najlepšie predávaná pasca basov, GIK Acoustics Tri-Trap. Pasca Soffit bola efektívne navrhnutá na väčšiu absorpciu nízkych frekvencií; ale výborne absorbuje aj horné frekvencie, pričom vytvára hladkú absorpciu zvuku od 50Hz do 5000Hz. Inštalácia pasce basov Soffit Vám pomôže vyvážiť frekvenčnú krivku v miestnosti a čas dozvuku.

Pasca basov Soffit môže voľne stáť v rohu, alebo môže byť namontovaná tam, kde nezaberie podlahovú plochu. Pasca basov Soffit sa montuje na spoj medzi stenou a stropom pomocou dvoch skrutiek spárených s dvoma otvormi a tým umožňuje rýchlu, jednoduchú inštaláciu profesionálneho vzhľadu. Tým istým spôsobom sa pasce prípadne môžu zavesiť do rohov medzi stenami.

Vlastnosti:

NOVINKA! Teraz v ponuke 9 štandardných farieb: špinavo    biela, biela, čierna, sklená, mäta, piesková, sivá, červená,    modrá

• jednoduchá inštalácia, čistý, profesionálny vzhľad

• rôznorodé možnosti orientácie

• rozšírená absorpcia hlbokých basov

• testované v laboratóriu na základe profesionálnych noriem

• využíva technológiu ECOSE

• štandardná veľkosť: 1202mm x 413mm x 413mm

• Môže sa prispôsobiť na menšie dĺžky na ukončenie vonkajších rohov.

Sound Absorption of the GIK Acoustics Soffit Trap GIK Acoustics Soffit Trap GIK Acoustics Soffit Trap