Nechajte si poradiť vašimi ušami

Ochrana osobných údajov     © 2022 Zalan Schuster

ZS Acoustics

Stĺpové reproduktory:

Dynaudio Contour 30
 

Úplne nová stĺpová high-end dva a pol pásmová reprosústava z legendárnej rady Contour. Inovovaný dizajn perfektne zapadne do moderných interiérov pričom si zachováva typické elegantné rysy Contour série. Úplne nové dva stredobasové meniče s priemerom 18 cm, vysokým zdvihom membrány s premenlivou hrúbkou z horčíkovo-silikátového polyméru (MSP), ľahkou hlinníkovou cievkou a dvojitým odvetrávaným magnetom dodáva hutné, presne kontrolované basy a jemné stredy.O reprodukciu vysokých frekvencií sa stará najlepší Dynaudio menič Esotar2 . Oba meniče sú osadené do extrémne pevnej ozvučnice ktorá je spojená s perfektne zatlmenou skriňou reprosústavy.


Technické parametre:

Dva a pol pásmová konštrukcia s dvoma zadnými basreflexmi, frekvenčný rozsah 32 - 23.000 Hz (-3dB), citlivosť 87 dB, výkon podľa IEC: 300W, nominálna impedancia: 4 Ohm.


záruka: 2 rokov


7000 € / pár       Cena verzie: dýha biely dub

7000 € / pár       Cena verzie: dýha orech

7700 € / pár       Cena verzie: biela , čierna vysoky leskl

8050 € / pár       Cena verzie: dyha palisander, vysoký lesk


Stereoplay outstanding 62/65 points
Dynaudio Contour 60


Úplne nová, najvýkonnejšia stĺpová high-end trojpásmová reprosústava z legendárnej rady Contour. Inovovaný dizajn perfektne zapadne do moderných interiérov pričom si zachováva typické elegantné rysy Contour série. Dva nové basové meniče s priemerom 24 cm, vysokým zdvihom membrány s premenlivou hrúbkou z horčíkovo-silikátového polyméru (MSP), ľahkou hlinníkovou cievkou a dvojitým odvetrávaným magnetom dodáva hutné, presne kontrolované basy. Nová je aj konštrukcia stredopásmového meniča s priemerom 15 cm a MSP membránou. O reprodukciu vysokých frekvencií sa stará najlepší Dynaudio menič Esotar2 Všetky meniče sú osadené do extrémne pevnej ozvučnice ktorá je spojená s perfektne zatlmenou skriňou reprosústavy.


Technické parametre:

trojpásmová konštrukcia so zadným basreflexom, frekvenčný rozsah 28 - 23.000 Hz (-3dB), citlivosť 88 dB, výkon podľa IEC: 390W, nominálna impedancia: 4 Ohm.


9000 € / pár       Cena verzie: dýha orech

9900 € / pár       Cena verzie: biela, čierna vysoky leskl

10350 € / pár     Cena verzie: dyha palisander, vysoký lesk


precitajte si recenziu


Objednať sa na posluch


dynaudio-contour-30-stereoplay-2016-12.pdf