Nechajte si poradiť vašimi ušami

Ochrana osobných údajov     © 2024 Zalan Schuster

ZS Acoustics

CD, DVD, Blue-ray prehrávače:

ACCUSTIC ARTS® DRIVE II


Náš CD prehrávač referenčnej triedy.

Dokonalý CD prehrávač DRIVE II je púhy CD prehrávač absolútnej referenčnej triedy, pracuje spôsobom "Top-Loader" a je koncipovaný pre nekompromisné prehrávanie diskov CD, CD-R, CD-RW.

Srdcom DRIVE II je celosvetovo cenený High-End CD modul s názvom CD-Pr2LF. Na rozdiel od väčšiny iných konštrukcií je tento modul budovaný na obzvlášť masívnom kovovom šasi z tlakovej liatiny. Šasi má vďaka technológie tlakovej liatiny optimálne tlmenie a súčasne vysokú pevnosť a tuhosť.

CD modul pracuje s trojlúčovým laserom, je mechanicky oddelene uložený (spôsobom subšasi) v masívnom hliníkovom kryte.


Dokonalé napájanie

Napájač je vybavený dvomi samostatnými veľkoryso dimenzovanými magneticky tienenými transformátormi. Ďalej má DRIVE II integrovaný sieťový filter, ktorý je však odpojiteľný, ak je prístroj pripojený k filtrovanej sieti. DRIVE II je na zadnej strane vybavený "ukazovateľom polarity" pripojenej siete. Ak zasvieti signalizačné svetielko stačí stlačiť prepólovač a prístroj je správne pripojený k sieti. Jednotlivé časti prístroja ako riadenie motora, lasera, digitálne obvody signálu, displeja a osvetlenia displeja majú samostatné vysokovýkonné napájače s vysokou filtračnou kapacitou (spolu ca. 61.000 µF).


Dokonalé komponenty

DRIVE II je budovaný z výberových nízkotolerantných súčiastok najvyššej kvality.

Kryt je zostavený z masívnych hliníkových platní a pochromovaných mosadzných otočných dielov. To zabezpečí dokonalú stabilitu. Konštrukcia posuvného víka je ultrastabilná (vlastná váha 1,6 kg) a akusticky tlmená. Kryt CD mechaniky je zvnútra opatrený náterom účinne pohlcujúcim svetlo (Nextel®). Exakté uloženie disku zabezpečuje magnetický kotúč. CD modul je prepojený s obvodom spracovania digitálneho signálu pomocou 30 cm dlhého digitálneho kábla z vysokočistého striebra. Toto drahé, ale najlepšie riešenie prispeje podstatnou mierou k dokonalému zvuku.


Dokonalé ovládanie

DRIVE II sa vyznačuje jednoduchým ovládaním. Najdôležitejšie funkcie sa dajú ovládať pomocou dvoch pochrómovaných prepínačov aj bez diaľkového ovládača. Tieto prepínače majú pozlátené strieborné kontakty. K prístroju však patrí aj diaľkový ovládač pre ďalšie funkcie.


Dokonalý zvukový zážitok

Výsledok z najlepších komponentov, dôkladného vývoja, starostliveho zhotovenia, nákladného merania a testovania a početných posluchových seansov je zvukový zážitok najvyššej dokonalosti. V spojení s ACCUSTIC ARTS® D/A prevodníkmi sa stáva hudba dokonalým zvukovým umením "Handmade in Germany". 

 

7790 €    Cena verzie: biela

8090 €    Cena verzie: čierna


Objednať sa na posluch


záruka: 2 roky


Stiahnite si brožúru


Stiahnite si brožúru 2Test:

Stereoplay Deutschland

absolute Spitzenklasse

zvuk: 63 bodov

celkom: 89 bodov

testované: 12/2008

Germany - www.areadvd.de 10/2008:
ACCUSTIC ARTS DRIVE II und TUBE-DAC II
> AREADVD Masterpiece Award

Japan - Audio Accessory Magazine 10/2008:
ACCUSTIC ARTS DRIVE II
> Audio Excellence Award 2009

Hong Kong - HiFi Review 03/2009:
ACCUSTIC ARTS DRIVE II
> Product of the Year Award 2008

UK - Hi-Fi News 07/2009:
ACCUSTIC ARTS DRIVE II and TUBE-DAC II SE
> Highly Commended Badge