Nechajte si poradiť vašimi ušami

Ochrana osobných údajov     © 2021 Zalan Schuster

ZS Acoustics

Predzosilňovače:

Octave Phonomodule

- umelec premeny


Základnou ideou OCTAVE Phonomodulu je, poskytnúť ambicióznemu poslucháčovi analógových záznamov vysokošpecializovaný a zároveň flexibilný gramofónový predzosilňovač.

Na vstupnej strane umožňuje modul prispôsobiť sa zásuvnými jednotkami pre pripojenie všetkých známych prenosiek. K dispozícií sú rôzne zásuvkové jednotky, z ktorých súčasne možno použiť tri v zástrčných miestach. Na výstupnej strane je Phonomodule vybavený samostatnými výstupnými jednotkami pre pripojenie predzosilňovača, integrovaného zosilňovača alebo výkonového zosilňovača (Direct Drive Modul), XLR alebo Cinch, obe normy pripojenia sú k dispozícií na vstupe aj na výstupe.

Zlatým klincom vybavenia fonomodulu je Line In Modul a diaľkové ovládanie. Pomocou tohoto modulu sa Phonomodule premení na plnohodnotný predzosilňovač s vysokoúrovňovým vstupom (XLR a Cinch).

Modul disponuje Fix Line Level výstupom a regulovaným výstupom.

OCTAVE Phonomodule zodpovedá najnovším vývojom gramofónov, ramien a prenosiek.

U všetkých jednotiek sa dôraz kládol na maximálny odstup signál/šum. Hybridná konštrukcia - polovodiče vo fonovstupe a elektrónky v korekcií RIAA poskytuje odstup signál/šum na hranici možného.

4400 €   Cena verzie: strieborný, čierna


Objednať sa na posluch


záruka: 2 roky


Stiahnite si manuálTest:

Stereo Deutschland

zvuk: 97%

cena/výkon: ****

testované: 12/2010


AUDIO Deutschland

Referenz-Klasse

zvuk: 130 bodov

testované: 07/2010