Nechajte si poradiť vašimi ušami

Ochrana osobných údajov     © 2024 Zalan Schuster

ZS Acoustics

D/A prevodníky:

Electrocompaniet ECD 2

referenčný D/A prevodník


Stále viac a viac ľudí má dôveru v skladovaní a prehrávanie svoje obľúbené hudby z digitálnych zdrojov, ako sú počítače, prehrávače iPod a streamovacie zariadení. To je veľmi pohodlné a flexibilné, ale často kvalita zvuku nie je tak dobrá, ako by to malo byť - niektoré vášne a pocity sa v hudbe stratí.

S ECD 2 sme spojili moderné digitálne audio elektroniku s najmodernejšími analógovými obvodmi v nadväznosti na východiskový prinicip Electrocompaniet. Výsledkom sú extrémne nízke úrovne skreslenia, šumu a jitteru s čím budú reprodukovať všetky vaše digitálne zdroje ultra podrobný a presný zvuk, pri zachovaní teplého a otvoreného charakteru známeho u produktov Electrocompaniet.

ECD 2 má asynchrónne rozhranie USB podporujúci HD audio až 192kHz/24bit. Pripojte počítač priamo do vstupu USB a vychutnajte si prehrávanie priamo z prehrávača médií, Spotify alebo iných on-line zdrojov. Pripojte Media Center alebo TV / satelitný dekóder na niektorý zo vstupov SPDIF a okamžite pocítite skutočnú svetovú HD kvalitu v prehrávaní zvuku.

ECD 2 má vybavené ovládaním hlasitosti pre priame pripojenie ku koncovému zosilňovaču. Hlasitosť a vstupný zdroj sa dá ľahko ovládať z priloženého infračerveného diaľkového ovládača. ECD 2 tiež podporuje ECT 3 univerzálne diaľkové ovládanie.


2390 € / ks       


záruka: 2 roky


Stiahnite si manuál


Stiahnite si Hi-Fi New test


Stiahnite si Eins Null recenziu