Nechajte si poradiť vašimi ušami

Ochrana osobných údajov     © 2021 Zalan Schuster

ZS Acoustics

Výkonové zosilňovače:

Octave R290

stereo koncový zosilňovač


Koncový zosilňovač RE 290 je osadený novovyvinutými pentódami KT120, ktoré poskytujú v zapojení push-pull maximálny výstupný výkon 100 W. Je vybavený špeciálne pre tieto elektrónky vyvinutým výstupným trafom, ktoré spôsobí, že zosilňovač je vysoko stabilný aj s problematickými nízkoohmovými repoduktorovými sústavami. Získate tým suverénnu reprodukciu v celej šírke orchestra vo svojej posluchovni.

Šírka prenosového pásma zosilňovača je od 15 Hz do 85 kHz, úroveň šumu je s 100 µV, čiže -106 dB tak nízka, že ani s vysokoúčinnými reproduktormi nepočujete žiadny brum ani šum. Funkcie sieťového napájania sú regulované pomocou Power Management. Použitím európskych súčiastok najvyššej kvality môžete očakávať životnosť nad 15 rokov.

Zosilňovač umožňuje používať viaceré typy výkonových elektróniek, k čomu slúži prepínacie zariadenie. Ďalšie vlastnosti sú ECO Mode, externá Black Box a prepínateľné XLR a Cinch vstupy.

K zosilňovači možno pripojiť doplnok sieťového napájača Black Box alebo Super Black Box na zvýšenie kapacity napájania. Tým sa zlepší prispôsobenie zosiňovača k reprosústave.


7150,- € / ks     cena verzie: strieborná, čierna  

2500,- € / ks     Super Blackbox, cena verzie: strieborná, čierna  


Super Black Box

Podobne ako Black Box je aj Super Black Box externým doplnkom sieťového napájača pre integrované zosilňovače V 70, V 80, výkonové zosilňovače 280 MK2, R290 a MRE 130, avšak s ešte zvýšenou kapacitou. Black Boxy zvyšujú v prvom rade kapacitu napájania pre koncové stupne, čo zvyšuje impulzný výkon zosilňovača. Hlavným prínosom je však, že koncový stupeň získa vysokú nezávislosť na zaťažení.

Zosilňovač získa lepšie rozlíšenie detailov a jemnú kresbu. V celom prenášanom pásme získa jasnosť a prirodzenosť.

Black Box umožňuje prispôsobenie zosilňovača na reproduktorovú sústavu, "rastie" s ňou.

Najmä Super Black Box sa odporúča skôr pre reproduktory špičkovej triedy. Použitím Black Boxov možno takékritéria ako impedančný priebeh a účinnosť zanedbať. Zosilňovač získa takú stabilitu, že je použiteľný s akýmkoľvek reproduktorom.

Objednať sa na posluch


záruka: 2 roky


Stiahnite si manuál


B.M.C. M2 Mono výkonový zosilňovač B.M.C. M2 Mono výkonový zosilňovač
B.M.C. M2 Mono výkonový zosilňovač
B.M.C. M2 Mono výkonový zosilňovač