Nechajte si poradiť vašimi ušami

Ochrana osobných údajov     © 2022 Zalan Schuster

ZS Acoustics

Výkonové zosilňovače:

GamuT M250i Mono Amp

Výkonový mono audio zosilňovač


Fenomenálny výkon

Len si pomyslite na to, ako máte radi čírosť, zvukovú čistotu malých zosilňovačov triedy A, mäkkosť elektroniek a plnú silu MOSFET-ov. Premýšľali ste niekedy, prečo nemôžete mať všetko naraz?

No nie? Gamut M250 výkonový zosilňovač v sebe spája všetky výhody a pridá energetický potenciál, ktorý ovládne vašu myseľ.


Vlastnosti:

V M250i je použitý prirodzene vyvážené napájanie a GamuT WormHole Wires. M250i je upravený pre ešte väčší maximálny okamžitý výkon a elektrické obvody boli vyladené pre ešte jemnejšiu reprodukciu.

Tranzistor je skvelý vynález pre zosilnenie všeobecne. Je efektívny na výkon, spotrebu energie a náklady na výrobu. To je veľmi dobré. Nedostatkom však je, že tranzistory nemajú rovnaké vlastnosti ani vtedy, ak boli vyrobené v ten istý deň. Výkonový zosilňovač s 32 tranzistormi znie skôr ako zbor a nie ako jeden jasný hlas.


Pre dosiahnutie čistoty a jasnosti, ktorú naši klienti požadovali, sme prišli s veľmi jednoduchým a veľmi efektívnym riešením. Používame iba jeden tranzistor, ale veľmi veľký. Jediný masívny tranzistor nám umožňuje vyladiť cestu signálu podstatne jednoduchšie čo vedie k dokonalosti zvuku. Tranzistory, ktoré používame, sú velmi drahé, ale myslím, že to stojí za to, a možno budete s nami súhlasiť, keď počujete naše zosilňovače.


20.596,- €  /pár    Cena verzie: čierna, strieborná


Objednať sa na posluch


záruka: 2 roky


technické špecifikácie:

výstupný výkon 8 ohm 1 x 250 watt, 4 ohm 1 x 500 watt, 2 ohm 1 x 900 watt

frekvenčná krivka 5 Hz - 100KHz, rozmery (v, š, d.): 164 x 431 x 470 mm, hmotnosť 38 kg


Stiahnite si manuál


Stiahnite si Fedelta del Suono recenziu