Nechajte si poradiť vašimi ušami

Ochrana osobných údajov     © 2024 Zalan Schuster

ZS Acoustics

Policové reproduktory:

Dynaudio Confidence C 1 II Signature


Najvytríbenejšie a najlepšie znejúce Confidence C1 v histórii tohto radu.


Dynaudio Confidence C1 II a Dynaudio C1 II Signature ponúka úroveň hudobnej reprodukcie a zvukové vylepšenia, ktorým sa nevyrovná žiadna iná reprosústava vo svojej triede.

Charakteristicky štíhla ozvučnica obsahuje inovovaný Esotar 2 výškový reproduktor a stredobasový reproduktor s cievkou navinutou hliníkovým drôtom na Former z Black Kapton s výhybkou 1.rady najvyššej kvality.


Dynaudio Confidence C1 II je možné priamo spojiť (zoskrutkovať) so stojanom Stand4 na zabezpečenie súčinnosti výkonu a dizajnu. Dynaudio Confidence C1 II a C1 II Signature sú samy o sebe dokonalým príkladom tradície výroby Dynaudio neuveriteľne kompaktných reprosústav. Sú ideálnym stavebným segmentom pre akékoľvek high-end zostavy alebo systémy domáceho kina.


Posledným doladením sa stali nové Dynaudio Confidence C1 II a Dynaudio C1 II Signature najlepšie znejúcimi kompaktnými Confidence v histórii tejto série vôbec.

Inšpiráciu čerpá Confidence Signature Projekt u zakladateľa spoločnosti Dynaudio - Wilfrieda Ehrenholza, ktorý mal ambície to najlepšie vždy ešte vylepšiť.


Nové, dokonalejšie doladenie a skúsenosti z vytvárania výnimočných reprosústav Dynaudio Sapphire a Consequence Ultimate Edition následne pomohlo k zrodu radu Confidence II a Signature Edition. Vlastný výber vysoko výkonných reproduktorov a najprecíznejšie ručne spracovaná dyha nové modely Confidence ešte viac zdokonaľuje.


Každý model tejto rady disponuje najlepším Dynaudio Esotar2 výškovým reproduktorom s neodýmovým magnetom. Najnovšia verzia tohto reproduktora je ďalej optimalizovaná pomocou presného Dynaudio povlaku membrány výškového reproduktoru k zvýšeniu výnimočne hladkej odozvy a pre autentickú reprodukciu všetkých aj najjemnejších hudobných detailov.

Výhybka je optimalizovaná, ale vnútorné vedenie bolo úplne inovované. Tieto upgrady tvoria podstatu druhej generácie modelov s označením Confidence II a Confidence Signature.


Esteticky čisté ale technicky vyspelejšie Dynaudio C1 II a Dynaudio C1 II Signature kombinujú unikátne štíhlu ozvučnicu s inovatívnym dizajnom.

Úplne nový dizajn Dynaudio Confidence II definuje prednú časť reprosústavy ako samostatný dizajnový prvok v jeho samotnej podstate. Predsadená mohutná čelná stena, v ktorej sú uchytené reproduktory, je vyrobená z viacvrstvového materiálu s vysokou hustotou čo minimalizuje prenos vibrácií do vlatnej ozvučnice.


Modely Dynaudio Confidence Signature II sú exkluzívne k dispozícii v tmavo hnedej Mocca alebo tmavo červenej Bordeaux dyhe s povrchovou úpravou klavírneho laku s vysokým leskom. Confidence Signature hrdo nesú na zadnej strane hliníkovú dosku s podpisom zakladateľa spoločnosti Dynaudio a dnes jediného majiteľa, Wilfrieda Ehrenholza.


Objednať sa na posluch


záruka: 5 rokov

7300 € / pár       Cena verzie: dyha bordeaux vysoký lesk, dyha mocca vysoký lesk


Technické špecifikácie:

Citlivosť 85 dB (2,83 V/1 m).

IEC príkon 170 W .

Impedancia 4 Ohm.

Frekvenčná krivka 45 Hz – 22 kHz (± 3 dB).      

Typ ozvučnice 2 pásma + zadný basreflex.

Umiestnenie: stojan.

Deliaca frekvencia 1800 Hz.

Hmotnosť 10.9 kg.

Rozmery (W x H x D)      238/200 x 445 x 430 mm.