Nechajte si poradiť vašimi ušami

Ochrana osobných údajov     © 2022 Zalan Schuster

ZS Acoustics

Výkonové zosilňovače:

B.M.C. Audio M2 Mono výkonový zosilňovač


Mono výkonový zosilňovač, univerzálne použiteľný ako klasický jednokanálový koncový zosilňovač so symetrickým XLR alebo nesymetrickým RCA vstupom, alebo sa použije podstatne inteligentnejšie a zvukovo bližšie k hudbe v BMC reťazi s priamou cestou signálu s napájaním do CI prúdového vstupu a riadením hlasitosti prostredníctvom nastavenia zosilnenia.


V dôslednej BMC reťazi sa poskytuje priama, krátka cesta signálu, ktorá používa nezoslabený signál z výstupu pevnej úrovne zdroja a nastavuje zosilnenie na aktuálnu požiadavku prostredníctvom DIGM = Discrete Intelligent Gain Management. Obsluha tohoto inovatívneho a bezstratového spôsobu nastavenia hlasitosti sa deje na DAC1 (Digital / Analog Converter), požadovaná hodnota sa z DAC opticky prenesie k M2, tam sa vyhodnotí ako zmena zosilnenia a hodnota sa zobrazí na displeji.


Použitím dvoch oddelených mono koncových zosilňovačov sa oddelenie kanálov už nedá pretromfnúť.


Aj mono zosilňovače majú ako technické a zvukové špičkové vybavenie symetrický CI- (Current Injection) prúdový vstup, ktorý poskytuje ešte vyššiu čistotu a bezprostrednosť reprodukcie hudby tým, že spracováva pôvodný prúdový signál zo zdroja až po (nastaviteľné) výstupné napätie pre reproduktory.


Zapojenie LEF koncových stupňov s nízkym skreslením zabráni vzniku skreslenia už v podstate namiesto toho, aby sa vzniknuté skreslenie dodatočne korigovalo spätnou väzbou. Samotný koncový výkonový tranzitor pracuje v triede A a je odbremenený od akýchkoľvek iných úloh, ako je optimálny prenos signálu. LEF = Last Effect Free, M2 sa líši od predchodcu M1 novou generáciou LEF a tým otvára bránu k ešte intenzívnejšiemu počúvaniu hudby.


Na rozdiel od iných zosilňovačov či už tranzistorových, elektrónkových alebo digitálnych LEF zosilňovač splňuje prúdové požiadavky reproduktorov oddelene od napäťových. Tým získa doteraz nevídanú suverenitu v zaobchádzaní s komplexitou nezávisle na tom, či vychádza z hudby, alebo zo záťaže reproduktorov. Jemné detaily pri súčasných úderoch, vysokom rozsahu dynamiky bez predčasnej kompresie, úplne presné trojdimenzionálne zobrazenie javiska - toto všetko uveriteľne hrá spolu a poskytuje priamy Last Effekt Free zážitok.


4.498,- €  /ks


Objednať sa na posluch


záruka: 2 roky


technické špecifikácie:

Stabilný výstupný výkon 200 Wattov na 8 Ohmoch, 380 Wattov na 4 Ohmoch.

frekvenčná krivka: 2 Hz - 180KHz

2kW toroid transformátor

S / N pomer 105 - 125 db

THD 0,01%

Damping faktor: 250

symetricke vstupy: XLR, XLR-CI, nesymetricke vstupy RCA

vstupná impedancia: 50k Ohm, 100K Ohm XLR, 1,5K Ohm XLR-CI

vstupná citlivosť :Max. 750 mV RCA, 1,5 VXLR

Nastavenie hlasitosti: DIGM v 66 presných krokoch 1 dB

rozmery (v, š, d.): 150 x 435 x 450 mm, hmotnosť 40 kgB.M.C. M2 Mono výkonový zosilňovač B.M.C. M2 Mono výkonový zosilňovač
B.M.C. M2 Mono výkonový zosilňovač