Nechajte si poradiť vašimi ušami

Ochrana osobných údajov     © 2024 Zalan Schuster

ZS Acoustics

Integrované zosilňovače:

NAD-ZS Acoustics C375BEE-Black Box.jpg

NAD-ZS Acoustics C 375BEEVylepšená verzia integrovaného zosilňovača. Je modifikovaná za jediným účelom, aby hrala čo najlepšie. Výrobca pôvodnej reprosústavy zohľadnil viaceré hľadiská (očakávanie bežného zákazníka, cena, vzhľad a pod.), ktoré viedli ku kompromisom. Predstavenou úpravou boli tieto kompromisy eliminované. Je rozširený s "Black Box"-om. Obsahuje samostatný filtračný modul pre zväčšenie napájacej filtrácie zosilňovača. Pripája sa externým konektorom ku zosilňovačom ešte pred zapnutím do siete 230 V. Prepojovací kábel je použitý XLO HT6. Zvýšená je 2x kapacitná rezerva s najlepšími Mundorf kondenzátormi Mlytic. Signálová cesta je vylepšená a zbytočné brzdiace súčiastky sú vynechané. Balance gombík je nefunkčný. 99% sa nepoužíva avšak brzdí kvalitu signálu. Nožičky sú SoundCare Super Spike Feet.

Tieto zmeny síce zvýšili cenu, avšak zvuk sa natoľko zlepšil, že sa to veľmi oplatilo. Tento zosilňovač hrá lepšie ako podobné zosilňovače za cca. 4000,- €. Donesieme ho Vám domov na posluch v Bratislave alebo okolí bez príplatku, alebo si ho vypočujte u nás.


Integrovaný zosilňovač 2 x 150W RMS (Peak 270W do 2ohm), systémové diaľkové ovl. SR 8, toroidné trafo, A reproduktory, 7 vstupov, 2xpre-out, Soft Clipping, výstupný 12V trigger, RS232 vstup, predpríprava na PP375 predzosilňovač na gramofonové mm mc prenosky, rozmer: 435x133x352mm (Š x V x H)


1649 + 1480 €    Cena verzie: čierna


Pozrite si tiež: Dynaudio-ZS Acoustics Emit M10


pozrite si ako dopadla v posluchovom teste

oproti drahším audio zariadením


Objednať sa na posluch


Stiahnite si brožúrul     záruka: 2 roky

Dynaudio-ZS Acoustics Emit M10
NAD-ZS Acoustics C375BEE.jpg