Nechajte si poradiť vašimi ušami

Ochrana osobných údajov     © 2024 Zalan Schuster

ZS Acoustics

GIK VersiFusor

Keď sa opýtate ktoréhokoľvek špecialistu na akustiku alebo audio, povie Vám, že difúzia je konečným prvkom, ktorý môže premeniť dobré ozvučenie v miestnosti na výborné, ak sa použije správnym spôsobom, a dodať Vašej hudobnej miestnosti (alebo nahrávaciemu štúdiu) zmysel priestornosti odstránením ostrej ozveny tlesku v miestnosti bez dodatočnej absorpcie. Správna difúzia môže takisto pomôcť vyriešiť zadné vlny bipolárnych reproduktorov, tým, že zvýrazní zvuk v nahrávacom štúdiu a eliminuje hrebeňový efekt bez straty dodatočnej energie.

Doteraz boli difúzne výrobky v Európe buď veľmi drahé, mali obmedzený rozsah, boli dovážané z U.S.A., alebo jednoducho navrhnuté bez potrebných vedomostí a boli iba „o niečo lepšie ako plochý povrch“. Pozrime si bližšie GIK VersiFusor.

VersiFusor je vyrobený v Európe s veľkou rozmerovou presnosťou pre dosiahnutie vynikajúceho výkonu za rozumnú cenu. Hodí sa rovnako do domáceho štúdia alebo posluchovej miestnosti ako aj do profesionálneho štúdia, vydavateľstva alebo auditória. Rozpätie jeho využitia je 400Hz až 7,5kHz.

VersiFusor je vyrobený z EPS, takže je dostatočne ľahký, jednoducho sa montuje na steny, stropy atď. bez potreby použitia škodlivých lepidiel alebo vŕtania veľkých otvorov a napriek tomu poskytuje úžasnú difúziu.

Pre viac všeobecných informácií o difúzii, viď náš článok na stránke http://www.gikacoustics.com/education_diffusion.html

Neváhajte kontaktovať nás pre pomoc v súvislosti s najlepším riešením difúzie vo Vašej situácii, radi Vám pomôžeme.


Vlastnosti:

• dizajn: 17 profilový QRD

• 595mm2, celková hrúbka 117mm

• Možná zrkadlová párová montáž na pokrytie väčšej plochy bez

  problémov s hrebeňovým efektom

• Jednoducho natierateľný vodovými farbami. Náter neovplyvní

  vlastnosti difúzie.

• Pravouhlý tvar umožňuje jednoduché zmeny orientácie na rozptýlenie

  do viacerých osí

• Jednoduchá montáž pomocou malých klincov alebo obojstrannej

  lepiacej pásky

• Predáva sa v krabiciach po 4 kusoch pre optimálne využitie prepravy


GIK VersiFusor