Nechajte si poradiť vašimi ušami

Ochrana osobných údajov     © 2024 Zalan Schuster

ZS Acoustics

Subwoofery, centrálne reproduktory:

Dynaudio SUB 600


Nový SUB 600 prináša skutočnú Dynaudio kvalitu zvuku a naozaj hlboké basy do každého systému domáceho kina alebo hifi systému.

Vysoko výkonný subwoofer je absolútnou nutnosťou pre všetky pokročilé reproduktorové systémy, umožňuje tie najhlbšie basy a prirodzené zvukové efekty počuť aj cítiť. K dispozícii je v siedmych rôznych povrchových úpravách, ktoré dopĺňajú reprosústavy firmy Dynaudio najrôznejších modifikácií.

Dynaudio SUB 600 je najpokročilejší Dynaudio subwoofer. Veľmi výkonný 300W zosilňovač a basový reproduktor s priemerom 30 cm spoločne podávajú hutný, vyvážený, transparentný bass, ktorý dôstojne dopĺňa akékoľvek reprosústavy domáceho kina a napĺňa všetky očakávania audiofilských systémov. Uzavretá ozvučnica a tzv forward-Firing-woofer prináša neuveriteľne precízne basy. Dynaudio SUB 600 je použiteľný v akejkoľvek miestnosti.


Proprietárne technológie Dynaudio

Ako skutočný produkt Dynaudio obsahuje SUB 600 exkluzívnu technológiu Dynaudio reproduktorov: ľahkú ale pevnú membránu MSP (magnézium silikát polymér), extra veľký a veľmi silný dvojitý magnet a mimoriadne tuhý kôš z tlakovo liateho hliníka zaistí presnú a detailnu reprodukciu hudby a zvukových efektov, zatiaľ čo veľká , extra dlhá kmitacia cievka a reproduktor s veľkou lineárnou výchylkou majú za následok silný, hlboký nízkofrekvenčný výkon až dole k 18 Hz.

Zásadným aspektom k úspechu je pre všetky reprosústavy vybavené subwooferom práve jeho schopnosť integrácie k hlavnej reprosústave.

Zúžitkovanie vlastnej Dynaudio technológie výroby a konštrukcie reproduktorov umožňuje SUB 600 jednoduché zakomponovanie do akéhokoľvek systému stĺpových aj regálových reprosústav Dynaudio, pretože všetky z nich sú vybavené MSP membránami (magnézium silikát polymér) čím je zabezpečené zdieľanie spoločnej autentickej a prirodzenej reprodukcie so zaručeným hladkým prednesom vyšších basov.


Pokročilá elektronika zosilňovača

Najnovšia technológia zosilňovačov Dynaudio je v prípade modelu Dynaudio SUB 600 spojená s mimoriadne veľkým wooferom. Zosilňovač ponúka výkon 300W, vyznačuje sa precíznym výberom použitých komponentov a bol vyvinutý tímom Dynaudio Professional, ktorý má na konte vývoj jendných z najlepších štúdiových monitorov, ktoré sa kedy objavili na trhu. K vysokej kvalite a výkonu zosilňovača pridáva SUB 600 voliteľné automatické on-off funkcie, variabilné nastavenie zosilnenia, variabilný Low-Pass Filter (50 Hz až 150 Hz) a voliteľný prepínač fázy (0 ° alebo 180 °). Signál môže byť napájaný zo subwoofer výstupu (LFE) AV receiveru do SUB 600 vstupu LFE (1 x RCA), alebo z pre-out stereo zosilňovača do SUB 600 Sat / sub stereo vstupu (2 x RCA).

Voliteľná horná priepusť (Flat, 60 Hz alebo 80 Hz) pomáha Sat / Sub vstupu v hladkej integrácii hlavnej reprosústavy a SUB 600. Začlenením subwoofera pre doplnenie nízkofrekvenčného výkonu akejkoľvek stereo alebo multi-kanálovej reprosústavy ponúka ďalšiu výhodu: znížením zaťaženia reproduktorov hlavnej reprosústavy v reprodukcií extrémnych basov, možno očakávať, že sa kvalita nižšieho a stredného pásma, ale aj celkovej zvukovej reprodukcie výrazne zlepší. Dynaudio Sub 600 je tiež šetrný k životnému prostrediu, pretože keď nie je používaný, je jeho spotreba energie v pohotovostnom režime menej ako 0,5 W. Hlavný vypínač pre celkové zapnutie / vypnutie je uložený na zadnom paneli.

Viac subwooferov pre rozšírené systémy

Funkcia Slave, ktorou je Dynaudio SUB 600 vybavený, umožňuje pripojenie ďalších SUB 600 k prvému ako "Master" wooferu pre možné rozšírené nastavenie Dual-Sub alebo Multi-Sub. Využitím dvoch a viacerých subwooferov v repro-systéme je možné vyrovnať basové hluché miesta, ktoré by v miestnosti vznikli za použitia jedného subwoofera.


Takmer kubický tvar a veľmi pevná konštrukcia ozvučnice napomáhajú k zníženiu rezonancií na absolútne minimum. S možnosťou výberu povrchových úprav prírodnej dyhy v odtieni javor, čerešňa, orech, palisander, alebo čierny jaseň, ale aj lesklé biele alebo čierne povrchové úpravy klavírneho laku, bude Dynaudio Sub 600 ladiť s akoukoľvek Dynaudio reprosústavou, ale elegantne zapadne do akéhokoľvek interiéru a dekoru . Dynaudio Sub 600 je perfektný k akejkoľvek reprosústave Dynaudio, poskytuje skutočne citový zážitok a autentický Dynaudio zvuk s hlbokými basmi, ktoré môžete nielen počuť, ale aj cítiť po celom tele.Hlavný popis:

Sub 600 prináša Dynaudio kvalitu zvuku do domáceho kina a hudby.

Vysoko výkonný zosilňovač 300 W a 30 cm basový reproduktor.

Automatické zapnutie-vypnutie, LFE alebo Sub / Sat režim, spotreba 0.5W v pohotovostnom režime.

K dispozícii v 7 povrchových úpravách, ktoré vhodne doplnia ktorúkoľvek radu reprosústav Dynaudio


Objednať sa na posluch


záruka: 2 roky


1900 €    Cena verzie: dyha javor,  čerešňa, orech, palisander, čierny jaseň, čierny, biely lesklý lak


Technické špecifikácie:

Aktívny subwoofer so zabudovaným 300W zosil.

30cm basový reproduktor s veľkou výchylkou. Frekvenčná krivka 18 Hz – 250 Hz (± 3 dB).

Typ ozvučnice: uzavretý.

Nastavenie horného pásma: lineárny / 60 / 80Hz.

Nastavenie spodného pásma: lineárny 50 - 150 Hz.

Nastavenie fázy: 0° / 180°.

Vstup/výstup: 2 x RCA /2 x RCA.

Nastavitelný zisk (hlasitosť).

Hmotnosť 21 kg.

Rozmery (W x H x D)      350 x 370 x 420 mm.


Stiahnite si Manuál