Nechajte si poradiť vašimi ušami

Ochrana osobných údajov     © 2024 Zalan Schuster

ZS Acoustics

Stojany, podložky, príslušenstvo:

Soundcare Super Spike M8

Antirezonančné podložky


Prevedenie: chróm + čierna


Kompaktný hrot so závitom M8. Cena za 1ks, balené po 4 ks


Čo je SuperSpike

SuperSpike je novátorská kompaktná prístrojová nožička, ktorá integruje antirezonančný hrot s miskou. Touto unikátnou konštrukciou sa úplne predchádza poškodeniu povrchu, na ktorom je postavený, čo je bežným problémom konvenčného hrotu. SuperSpike je vlastne kvalitný hrot a podložka (miska), ktoré sú spolu umiestnené v ABS plastovom puzdre, čo Vám umožnuje posúvať repro (alebo iný komponent) bez toho, aby ste si poškodili nábytok.


Prečo používať SuperSpike

Keď je váha reproduktora (alebo iného HiFi prístroja) koncentrovaná na veľmi malej ploche hrotu, váha pôsobiaca na cm2 sa enormne zvyšuje a to má za dôsledok lepší kontakt s povrchom na ktorom reproduktor stojí. Výsledkom je celkové zlepšenie podania priestoru a lepšia čitateľnosť na nízkych frekvenciách.

Integrovaný hrot SuperSpike zaťažený váhou 12,5 kg vyvynie na hrote tlak 6200 kg na cm2.


SuperSpike nie je obyčajný hrot

Pomocou posluchových testov a meraní sme vybrali najvhodnejšiu kombináciu materiálov rôznych tvrdostí a rezonančných vlastností, aby sa dosiahlo čo najlepšie zlepšenie priestoru zvuku, najnižšia úroveň skreslenia a čo možno najlepšia definícia hlbokých tónov. SuperSpike testovali nezávisle milovníci hudby, hudobníci a konštruktéri. Výsledky boli prekvapujúce. Zlepšenie celkového zvukového obrazu je výnimočné. Ukázalo sa, že SuperSpikes sú veľmi účinné aj pre CD prehrávače, zosilňovače a samozrejme gramofóny. SuperSpikes zlepšia zvuk akéhokoľvej systému za pomerne nízku cenu.


17   € /ks


záruka: 2 roky