Nechajte si poradiť vašimi ušami

Ochrana osobných údajov     © 2022 Zalan Schuster

ZS Acoustics

Stĺpové reproduktory:

Sonus faber Cremona M
 

Originál je len jeden - Talianska highendová ikona prichádza.

Legendárna talianska značka, založená v roku 1979. Od začiatku vyrába iba nekompromisné výrobky v niekoľkých cenových hladinách. Fenomenálny úspech je dôsledkom extrémnej dokonalosti, ktorá z každého výrobku Sonus Faber robí umelecké dielo.


Majstrovská úprava masívneho dreva v dokonalej harmónií s pravou kožou, dáva reprosústavám Sonus Faber úplne originálny vzhľad. V okolí mesta Arcugnano sa spracováva koža pre celý svet. Tradíciu tu má tiež precízne spracovanie dreva pre výrobu luxusného nábytku. Výnimočné skúsenosti a remeselná zručnosť miestnych obyvateľov sa tu dedí z generácie na generáciu už niekoľko storočí. Ušľachtilý i vzácny pôvod Made in Italy je zárukou špičkovej ručnej práce a trvalej hodnoty.


Sonus Faber nemá v podstate priamu konkurenciu. O to viac je v hľadáčiku mnohých plagiátorov. Rok 2007 prináša so zmenou vlastníka svieži vietor do vývoja a výskumu u Sonus Faber. Obrovské investície generujú značke vynikajúce výsledky. Na trh sú uvádzané modifikované aj úplne nové kolekcie výrobkov. Sonus Faber priniesli svetu obrovské kvantum inovácií v technike a dizajne reprosústav. Ten je už roky považovaný za etalón. Dokonalá estetika v harmónii s najlepšou technológiou meničov neustále útočia na zmysly náročných audiofilov aj estétov. Len málo dnešných výrobkov Vás núti k dotyku tak intenzívne, ako tieto sexy reprosústavy.


Architekti ich radi vidia v najnáročnejších interiéroch, aspoň ako solitéry. Pozitívna energia sálajúca z reprosústav je povznášajúca. Veľmi príjemne sa s nimi býva. Aj napriek všetkej modernej technológií zostal značke husliarsky duch. A to svet vie oceniť.


Objednať sa na posluch


záruka: 2 roky


7900 € / pár       Cena verzie: čierna alebo masív grafit


Technické špecifikácie:

25 mm výškový reproduktor s textilnou kalotou.

15 cm stredobasový reproduktor.

18 cm basový reproduktor Aluminium/Magnezium.

Fázovo vyrovnaná trojpásmová výhybka.

Nízko rezonančná ozvučnica  s rebrovitou konštrukciou.

Citlivosť 91 dB (2,83 V/1 m).

IEC príkon 250 W.

Impedancia 4 Ohm.

Frekvenčná krivka 40 Hz – 30 kHz (± 3 dB).      

Typ ozvučnice 3 pásma + zadný basreflex.

Deliaca frekvencia 400 / 2300 Hz.

Hmotnosť 37,0 kg /ks.

Rozmery (H x W x D)     1120 x 350 x 565 mm.


Test:

Stereo Deutschland

zvuk: 87%

cena/výkon: ****

testované: 12/2009