Nechajte si poradiť vašimi ušami

Ochrana osobných údajov     © 2024 Zalan Schuster

ZS Acoustics

GIK Acoustisc 242 Acoustic Panel

Panel GIK Acoustics 242 Acoustic Panel sa predáva po krabiciach. Každé balenie obsahuje 3 akustické panely 242 Acoustic Panels – 600mm x 1200mm x 70mm.

Absorpčné výrobky sa používajú na odstránenie rušivého zvuku, ozveny tlesknutia a eliminovanie hrebeňového efektu a kontrolu hrebeňového filtrovania v miestnosti.

Akustický panel GIK Acoustics 242 je profesionálne vyrobený rýchlostný absorbér s pevným jadrom so širokopásmovou absorpciou - to znamená, že spracováva celý rad frekvencií. Akustické panely 242 sú vyrobené dvoj-rámovým systémom, ktorý umožňuje absorpciu zvuku zo strán, pričom si panel zachová viditeľný rám. Akustický Panel 242 má zabudovanú vzdušnú medzeru, ktorá nie len zvyšuje dolnú hranicu absorpcie, ale takisto umožňuje zavesiť panel priamo na stenu pomocou pridaného lanka na zadnej časti.

Iné akustické panely sú vyrobené zo skleneného vlákna obaleného obyčajným textilom alebo z dreveného rámu, čo neposkytuje patričný priestor medzi absorbčným materiálom a stenou a znemožňuje jednoduchú motáž na stenu.

Akustický panel 242 je ideálne použiť v kombinácii s inými výrobkami GIK Acoustics. Odporúčame namontovať pascu basov GIK Acoustics v každom rohu a na ostatných miestach, na ktorých je problém s najnižšími frekvenciami. Akustický panel 242 sa môže namontovať na body primárneho a sekundárneho odrazu na stenách a ako akustický oblak na strope. Táto kombinácia je efektívnym spôsobom ako vyladiť zvuk v miestnosti.

Namiesto montovania panelu na stenu Vám ponúkame nový držiak Boom Stand Brackets (viď. využitie naľavo). Inštaláciou tohto držiaka na panel sa umožní jeho pripevnenie na akýkoľvek ramenový stojan a z Vášho akustického panelu 242 sa stane tienidlo pohlcujúce zvuk, alebo ho môžete použiť na vytvorenie prenosnej zvukovej kabíny. Môžete zvýšiť flexibilitu Vašich akustických panelov

(Ramenový stojan nie je v cene).

Vlastnosti:

NOVINKA! Teraz v ponuke 9 štandardných farieb: špinavo biela,   biela, čierna, sklená, mäta, piesková, sivá, červená, modrá

• maximálna korekcia dolnej hranice frekvencie

• dizajn, ktorý nepreabsorbuje horné frekvencie

• profesionálne vyrobené s dvojrámovým systémom a zabudovanou   vzdušnou medzerou

• jednoduchá inštalácia pomocou pridaného oceľového lanka na zadnej   strane, podobne ako pri ráme obrazu

• k dispozícii vyhotovenie na voľné postavenie v priestore pomocou   držiakov alebo drevených, kovových stojanov

• využíva technológiu ECOSE

• štandardná veľkosť: 600mm x 1200mm x 70mm

• možná výroba na mieru, podľa Vašich špecifikácií

GIK Acoustisc 242 Acoustic Panel