Zalan Schuster Acoustics Nechajte si poradiť vašimi ušami

© 2017 Zalan Schuster

CD, DVD, Blue-ray prehrávače:

CD DVD Blueray Player OPPO BDP-103EU, Zalan Schuster Acoustics

OPPO BDP-103D


Nový model Oppo BDP-103EU, predstavuje veľký posun oproti svojmu predchodcovi BDP-93, napr. upscaling videa až do rozlíšenia 4K a prevod obrazu z režimu 2D do režimu 3D. Čo Vám umožní i staršie DVD sledovat v najvyššej kvalite obrazu, ktorá je dnes možná. Dva HDMI vstupy pre pripojenie i starších DVD prehrávačov a podpora standardu MHL. Nový dvojjadrový SoC (System on Chip) procesor zaisťuje rýchly štart prístroja a rýchle načítanie diskov. Prístroj splňuje i DLNA 1.5 a prináša vylepšenú podporu streamovania videa zo siet vrátane prehľadného grafického rozhrania. OPPO BDP-103EU je univerzálny prehrávač poskytujúcí kvalitný obraz a prémiový zvuk.


Technický popis

•Blu-Ray – High Definition Blu-Ray Disc™ poskytuje perfektnú video a audio kvalitu pre vašu domácu zábavu.

•Blu-Ray 3D – Zažite nový rozmer High Definition obrazu. OPPO BDP-103EU podporuje špecifikáciu Blu-Ray 3D a je plne kompatibilný s Blu-Ray 3D diskami.

•Konverzia do 3D režimu – Zoberte svoje standardné DVD, Blu-Ray disky a ďalšie video obsahy a preveďte ich stlačením jediného tlačidla do 3D režimu. BDP-103EU tiež umožňuje nastaviť hĺbku 3D efektu, rovnako tak ako konvergenciu obrazu pre väčšie osobné pohodlie diváka.

•SACD – Model BDP-103EU prehráva Super Audio CD (SACD) a podporuje stereo i multi-kanálové audio nahrávky. Užívateľ si tiež môže vybrať nativný výstup v režime DSD (Direct Stream Digital), alebo konverziu do režimu PCM.

•DVD-Audio – OPPO BDP-103EU prehráva DVD-Audio disky a podporuje stereo i multi-kanálové audio nahrávky. Užívatelia si môžu zvoliť či sa bude prehrávať DVD-Audio, alebo DVD-Video časť disku.

•Služba Netflix – S touto službou môžete v jedinom okamžiku sledovať obľúbené televízne programy a filmy streamované pomocou služby Netflix. Súčasťou tarifného programu „Netflix unlimited streaming membership“ je i špeciálna časť „Just For Kids“, ktorá vybere televízne programy a filmy vhodné pre deti a mladších divákov. Pri výbere sledovaného programu je možné zvoliť rozlšenie videa až 1080p, 5.1 audio, titulky a ďalšie jazykové audio stopy. (Táto služba zatiaľ nie je dostupná v ČR ani SR.)  …


899 €    Cena verzie: čierna         záruka: 2 roky


Stiahnite si technické údaje        


Stiahnite kompletný popis produktu


Stiahnite si Stereo & Video CZ test


pozrite si video o OPPO BDP-103EU

OPPO BDP-103EU vnútri, Zalan Schuster Acoustics