Nechajte si poradiť vašimi ušami

Ochrana osobných údajov     © 2021 Zalan Schuster

ZS Acoustics

GIK Acoustics Q7d difúzor

Difúzor GIK Acoustics Q7d sa predáva po krabiciach. V každom balení je 1 difúzor GIK Acoustics Q7d - 482,6mm x 1168,4 mm.Difúzia môže spôsobiť rozdiel medzi dobrým a úžasným ozvučením miestnosti. Problém bol vždy v tom, že DOBRÁ difúzia je drahá. Iste, každý môže spojiť pár kociek a nazvať to difúziou. Alebo môže vyrobiť taký tenký panel, že na frekvencii menej ako pár kHz bude v podstate neúčinný.

Prečo sú niektoré difúzne výrobky také drahé? Väčšina výrobcov vyrába difúziu pre špecializované obchody, takže jej ceny sa vyšplhajú do dramatických výšok. To obmedzuje aj ich kontrolu nad kvalitou. Spoločnosť GIK Acoustics veľa investovala do zariadenia s kvalitným výkonom a to nám umožňuje vyrábať v rámci podniku a tým drasticky znižovať čas a náklady a zároveň udržiavať vysokú kvalitu. Difúzor Q7d je toho dokonalým príkladom.

Difúzor Q7d je vyrobený z vysoko kvalitných drevených laminátov, ktoré sú rezané strojmi CNC, ktoré umožňujú extrémne tesné a reprodukovateľné tolerancie pre výborné spojenie a konečnú úpravu za výnimočne konkurencieschopné ceny.

Difúzor Q7d má 7-profilový dizajn, ktorý začína rozptyľovať na frekvencii približne 350Hz a ponúka účinnú a rovnomernú difúziu až do 3kHz. Difúzor Q7d ponúka dodatočné rozptyľovanie až po hornú hranicu približne 7kHz. Takisto je vyrobený na zrkadlové párové zavesenie na pokrytie väčšej plochy bez opakovania profilového vzoru na zamedzenie prekrývania sa.

Q7d ponúka široký výber možností umiestnenia, od zadnej steny, bodov odrazu, alebo za dipolovými/bipolovými reproduktormi na riešenie špecifických situácií. Takisto môže byť použitý aj na všeobecnejších miestach na minimalizovanie ozveny tlesku.

Vzhľad Q7d je taký dobrý ako jeho výkon. Hodí sa rovnako do domáceho štúdia a aj do posluchového štúdia ako aj do profesionálneho štúdia, vydavateľstva alebo auditória, čo sa týka vzhľadu, aj výkonu. Krásne svetlé drevo vnáša pocit tepla a elegancie do každej miestnosti. Neváhajte nás kontaktovať

v súvislosti s Q7d. Ako školený profesionál Vám rád poradím

v tom, aká difúzia by bola pre Vašu situáciu najlepšia.

GIK Acoustics Q7d difúzor GIK Acoustics Q7d difúzor detail GIK Acoustics Q7d difúzor detail